Novinka: Rest In Peace CMG a Kubadovi začátky tam

Dnešním dnem ohlásil konec konkurenční portál cmgportal.cz a ano sice se jedná o konkurenci ale taky o portál kde začala má Adminská Kariéra která mě dovedla až sem. Píše se rok 2015 a já jsem objevil jeden zajímavý portál kde jsem následně i hrál a po nějaké době mě sám Majitel(FastManCZ) požádal ať si podám přihlášku na admina a tak se stalo tam jsem potkal hodně lidí s kterýma jsem se hodně bavil a server byl vždy plný a já byl rád vždy jsem aspoň trošku přispěl na server ve formě SMS za pár kaček. Taky se konaly zápasy o VIP či jiné ceny tvz. Admini vs Hráči kde jsem taky párkrát učinkoval jako hráč i jako admin a vše bylo fajn.

Po nějaké době se objevil nějaký problém s adminy už si přesně nevybavuju co ale hodně lidí odešlo třeba já ale i pár dalších a nakonec admini začali banovat bez důvodně a byly jim odebrány práva a dostali bany + já jsem dostal ban za to ,že jsem byl s nimi na tsku. Dále se založil Portál který daleko nevedl protože málo hráčů + já jsem začínal s programováním tak to tady trochu skipneme. Ani už nevím co to bylo za rok ale normálně jsem se s Fástem bavil a zrušil mi ban + jsem tam začal chvilku aktivně hrát ale pak se udály jiné věci + jsem byl pozván do jiného portálu dělat servery a tak jsme se dopracovali až sem. Je toho sice víc ale toto je ta kratší verze.

A tímto bych chtěl vyjádřit Fástovi díky za dobrý server/portál který běžel už pár let ale každý stárne a uvidí se jak to bude dál. Třeba i já jednou dospěju. A rozjedu to ještě víc měl jsem to tam rád. A pokud toto čte nějaký hráč odtamtud budu rád když přijdete k nám si zahrát ale bacha sou tu trochu jiná pravidla tak hned přečíst na fórku.