Novinka: Přípravy a na čem pracujeme

Dnes je to 133 den od našeho založení.

Pomalu a jistě se připravujeme na nový rok pro některé členy to nebyl moc úspěšný rok ale doufáme ,že příští rok bude lepší. A proč to píšu teď?! Z důvodu toho že počítám nebudu mít moc času v prosinci jak pracovně tak i v osobním životě. Připravujeme další servery na rok 2020 konkrétně zatím minigames server a možná minecraft ale to později. Dále pak pár updatů na Jailbreak jen maličkosti třeba do rebel listu(/rebels) se výpišou všichni kdo za kolo rebelovali(mrtvý červeně a živý zeleně) dále pak další písničky na konci kola + nějaké ty vánoční stromky a tak dál. A jako poctu že vyšlo tolik nový hér bude od 15.11.2019 VIP Zdarma do 15.1.2020 dále pak 15.11. Připravuju stream na twitch kanálu twitch.tv/kubad.eu kde se budou hrát hry jako Star Wars Jedi: Fallen Order a později možná Terminátor: Resistance. Stream bude okolo 23:00 hodin tak nezapomeň na FOLLOW.

Co jsme si představovali:

Kubad: jinak celkově mě tento projekt mile překvapil ale bohužel i zklamal. Čekal jsem větší zájem v gaming sekci a docela mě to mrzí ale na druhou stranu jsem rád jak se tento projekt celkem rychle rozrostl narodil od jiných ,,herních portálu“ co jen stáhnou pluginy a vůbec tomu nerozumí jak nastavením serveru tak jeho programování.

Opička: Mně překvapilo akorát to, že se postavila celá komunita opět na nohy, když jí Hax totálně zahrnul. Ze zklamání asi nic. Já jsem celkově spokojený.

Aesi: Souhlasím s Opičkou, nečekal jsem že Kubad dá opět tento projekt do hromady ale povedlo se i když zde není tak plno ale stejně aby jeden člověk postavil opět celou komunitu to dá zabrat.


Stream Kubadeu

Budu osobně rád když dorazíte. Ať vás provází síla.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com